טופס 101

טופס חינמילהסבר

כל עובד שכיר צריך להגיש למעסיק טופס 101 עם כניסתו למקום העבודה ולאחר מכן בתחילת כל שנה. עם כ-3.5 מליון משרות לשכירים בארץ, זהו כנראה הטופס הממולא ביותר בישראל.

טופס 101 החינמי שלנו נותן פתרון מצוין הן לעובדים והן למעסיקים.

  • כעובד - תוכל למלא את הטופס בנוחות, מהמחשב או מהסאמרטפון, כולל חתימה בכתב יד וצירוף של אישורים נדרשים, ולבסוף לשלוח את הטופס באימייל למעסיק.
  • כמעסיק - תוכל ליצור טופס 101 מותאם לארגון שלך. הטפסים החתומים יגיעו ישירות לתיבת האימייל שלך.

ניתן ליצור התאמות בטופס כמו הוספת לוגו של החברה, הוספת טופס פרטי חשבון בנק, הוספת טופס הודעה על תנאי עבודה וכו'. צור איתנו קשר ונבנה עבורך טופס מותאם במיוחד לארגון שלך.

שירות נוסף הוא ניהול תהליך החתמת עובדים בתחילת השנה. תן לנו לנהל עבורך את התהליך וחסוך זמן רב ויקר. התהליך שלנו כולל:

  • יצירת טופס עבור כל עובד בחברה, עם פרטים מוזנים מראש בהתאם למופיע במערכות הארגון.
  • שליחת קישורים לטפסים, באימייל או ב-SMS. כל עובד מקבל קישור שמאפשר לו להשלים למלא את הטופס שלו ולבסוף לשלוח אותו.
  • שליחת תזכורות לעובדים שטרם מילאו את הטופס עד שכולם מילאו.
  • הפקת קובץ מסכם עם כל הטפסים שמולאו, הן כקובצי PDF והן כקובץ אקסל שניתן לטעון למערכת השכר.

הודעה על תנאי עבודה

החוק בישראל מחייב כל מעסיק למסור לעובדו, תוך 30 ימים מהיום שהעובד התחיל לעבוד אצלו, הודעה בכתב המפרטת את תנאי העבודה, לרבות שכר, תנאים סוציאליים, שעות העבודה וכו'.

אי מסירת הודעה לעובד, עשויה לעלות למעסיק בקנסות, בפתיחת הליכים פליליים ומינהליים.

הודעה לעובד ממוחשבת נותנת פתרון מצוין. העובד חותם על ההודעה ומקבל העתק באימייל, שנשלח גם למעסיק.

ניתן להכניס בטופס משתנים, כמו גובה שכר, אחוזי הפרשות וכו' וכך למלא את הטופס בהתאם להסכם האישי עם העובד. בנוסף, ניתן לשלב בטופס ניסוחים שונים עבור תפקידים שונים בחברה והנוסח הרלוונטי יוצג בהתאם לתפקיד שנבחר.

דיווח שעות חודשי

טופס מושלם לחברות עם המעסיקות עובדים רבים כמו חברות אבטחה ונקיון. העובד מסמן על גבי הטופס באילו ימים עבד במהלך החודש, באילו שעות ובאיזה אתר. הטופס מחשב אוטומטית את השכר החודשי של העובד, תוך התייחסות למספר השעות שהעובד עבד בכל יום, סוג השעות (שעות רגילות, שעות נוספות, שעות חג וכו'). הטופס מסונכרון עם יומן ויודע אילו ימים הם ימי חג.

דיווח שעות נוספות

בארגונים רבים העובדים נדרשים לדווח בטופס על שעות נוספות כדי לקבל שכר עבורן. טופס זה לדוגמא מיועד לחברות העוסקות בליווי טיולים אך ניתן ליצור טפסים דומים לחברות הפועלות בענפים אחרים.

החזרי נסיעות

הטופס נותן פתרון מושלם לקבלת דיווחי נסיעות מהעובדים. העובד מזין בטופס את כל הנסיעות שביצע במהלך החודש, כולל צירוף צילומי החשבוניות. לנוחות מירבית, ניתן לצרף את צילום החשובנית ע"י צילום עם מצלמת הסמארטפון ישירות מתוך הטופס.

הטופס מסכם את סך הנסיעות שהעובד ביצע במהלך החודש ומציג זאת באופן ברור.

ניתן למלא את הטופס באופן הדרגתי לאורך החודש. תחילה העובד יוצר טיוטה של הטופס, אותה הוא מעדכן לאורך החודש. בסוף החודש העובד חותם על הטופס ומסיים את התהליך ע"י שליחה.

פרטי חשבון בנק

טופס פרטי חשבון הבנק שלנו יעזור לך לקבל פרטי חשבון בנק מעובדים ולאפשר העברת משכורות עם מינימיום טעויות והעברות חוזרות.

  • העובד בוחר את הבנק מרשימת הבנקים בישראל.
  • לאחר מכן העובד בוחר את סניף הבנק מתוך רשימת הסניפים של הבנק שבחר מקודם. ניתן לחפש את הסניף לפי שם, כתובת ומספר הסניף.
  • לבסוף מספר חשבון הבנק נבדק בהתאם לנוסחאות של כל בנק.

רשימת הבנקים והסניפים מתעדכנת מדי יום מהנתונים של בנק ישראל.

ניתן כמובן לשלב את הטופס יחד עם כל טופס אחר. שילוב נפוץ הוא יצירת ערכת קליטה לעובד: טופס 101, הודעה על תנאי עבודה ופרטי חשבון בנק.

הזמנת שירותי תיווך

כמתווך נדל"ן אתה מתעסק עם הרבה טפסים: הזמנת שירותי תיווך, בלעדיות, שיתוף-פעולה עם מתווכים אחרים... בעזרת Tepez תוכל למחשב את כל הטפסים של המשרד.

הטפסים שלנו עובדים מצוין בסמארטפונים ובטאבלטים כך שתוכל בקלות להחתים את הלקוחות בשטח, בלי שום צורך בפנקס.

הטופס ימנע שליחה אם לא מולאו כהלכה כל השדרות הדרושים על פי חוק כדי שההסכם יהיה תקף.

לאחר החתימה הטופס ישלח אליך ואל הלקוח באימייל.

הוראת קבע לביטוח לאומי

מעוניין לקבל תשלומים בהוראת קבע? הפרטים הממולאים בטופס הממוחשב נשתלים על גבי הטופס המקורי של המוסד לביטוח לאומי.

טופס 119

טופס חינמילהסבר

זהו עוד טופס של רשות המסים שמוצע בחינם על ידי Tepez. הטופס משמש שכירים לבקשת נקודות זיכוי ממס הכנסה עבור סיום לימודים אקדמאים או מקצועיים.

ממלאים את הטופס מהמחשב או מהסמארטפון, מצרפים את האישורים על סיום הלימודים ולבסוף חותמים בכתב יד על גבי מסך מגע או עם העכבר. אם רוצים להגיש את הטופס לפקיד השומה אפשר להוריד קובץ PDF של טופס 119 רגיל עם הפרטים שמולאו. האישורים שצורפו יופיעו כקבצים מצורפים בתוך קובץ ה-PDF. אם רוצים להגיש את הטופס למעסיק - אפשר לשלוח לו באימייל ישירות מהטופס.

בקשת בגיר לאישור משטרה

החוק בישראל קובע שאסור לקבל גבר לעבודה בבית ספר או במוסדות אחרים ששוהים בהם קטינים לפני קבלת אישור מהמשטרה שלא מדובר בעבריין מין. אישור זה יש לחדש מדי שנה.

לצורך קבלת האישור מהמשטרה, המוסד צריך לקבל קודם לכן את אישור העובד לבקשת האישור מהמשטרה. עבור מוסד המעסיק עשרות או מאות עובדים מדובר בטרחה לא קטנה.

בעזרת הטופס הממוחשב של Tepez ניתן לאסוף את אישורי העובדים בקלות, כולל חתימה וצילום של תעודת הזהות.

בכל שלב ניתן להוציא דו"ח של העובדים שמילאו ולהזכיר למי שלא מילא.

רשימת שחקנים למשחק כדורגל

טופס חינמילהסבר

לפני כל משחק כדורגל, כל קבוצה צריכה להגיש לשופט המשחק טופס עם רשימת השחקנים הפותחים, המחליפים, המורחקים וכן רשימה של בעלי תפקידים בקבוצה.

מילוי ידני של הטופס לוקח כ-10 דקות וקל מאוד לעשות בו טעויות.

בעזרת יכולות ההשלמה האוטומטית של Tepez אפשר למלא את הטופס במהירות וללא טעויות. הטופס מציג רק את שחקני הקבוצה הרלוונטית וניתן לבחור בזריזות שחקנים לפי שם, מספר שחקן או מספר חולצה. ברגע שבוחרים שחקן כל המאפיינים שלו ממולאים אוטומטית.

תקן תיק רופא/חובש/מע"ר

כל מלווה רפואי, מגיש עזרה ראשונה, חובש או רופא, היוצא לטיול ולפעילות שטח, מחויב להחזיק בתרמיל עם רשימת פריטים שהוגדרה ע"י משרד החינוך.

טופס זה משמש חברות המספקות שירותי ליווי טיולים. העובד ממלא את מספר הפריטים מכל סוג שיש ברשותו. הטפסים נשלחים למטה החברה ומציגים את מספר היחידות מכל סוג החסרים בתיק העובד. כך החברה יודעת אילו פריטים יש להשלים לכל עובד.

בקשות עובד

גם טפסים פשוטים וקצרים כמו בקשה ליציאה לחופשה או הודעה על סיום עבודה נראים מצוין כשבונים אותם כטפסים ממוחשבים עם Tepez.